Magazynier

NFC EUROPE SP. Z O.O. stawia sobie za cel stały rozwój, którego nieodłącznym elementem jest poszerzanie oferty.

Firma przywiązuje ogromną wagę do usprawniania procesów magazynowych i wprowadzania automatyzacji zamówień. Stale unowocześniana technologia w tym praca na skanerach, oprogramowaniu Optima oraz MWS i nowoczesny park maszynowy pozwalają nam na podnoszenie standardów obsługi klienta. W związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko MAGAZYNIER.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00
  • Benefity pozapłacowe ( obiady pracownicze, kącik kawiarniany, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe , świadczenie urlopowe, imprezy integracyjne, dodatkowe okolicznościowe dni wolne od pracy i inne)
  • Parking firmowy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zakres obowiązków

  • Praca na magazynie przy załadunku i rozładunku towaru
  • Przyjmowanie dostaw- sprawdzanie i liczenie
  • Kompletacja zamówień: przepakowywanie, etykietowanie, ważenie, sprawdzanie kompletności opakowań
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Obsługa dokumentacji magazynowej
  • Obsługa skanerów
  • Okresowa inwentaryzacja towaru w magazynie
  • Dbałość o porządek na magazynie

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych
  • Prawo Jazdy kat.B
  • Obsługa skanerów ( mile widziana)
  • Obsługa komputera, pakiet MS Office
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Największa hurtownia motoryzacyjna w Ksawerowie

Grupa produkuje części zamienne do samochodów wielu producentów, m.in. Peugeot, Renault, Citroen, Toyota, Fiat, Lancia, Seat, Volvo, Audi, Volkswagen, Chrysler, Opel, Fiat, Nissan, Honda, Suzuki, BMW, Mazda, Rover czy Mercedes-Benz.